O nas zbudowaliśmy markę na zaangażowaniu,
wiedzy i profesjonalizmie naszych ludzi

METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze jest jedną z wiodących na rynku polskim firm zajmujących się pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania.

Założone w styczniu 2005 r. przedsiębiorstwo korzysta z wiedzy i doświadczenia 15 ekspertów z dziedziny ekonomii, finansów, prawa, podatków oraz ochrony środowiska, w tym ekspertów powołanych do oceny wniosków w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia, Wiedza Edukacja Rozwój oraz Infrastruktura i Środowisko. Jesteśmy nie tylko doradcami, ale także praktykami w branży energetycznej dzięki budowie własnych elektrowni: biogazowni rolniczej o mocy 0,499 MW oraz farmy fotowoltaicznej o mocy 0,99 MW.

ŁĄCZNA KWOTA POZYSKANEGO DOFINANSOWANIA:
3 986 557 250 PLN

Wynikiem wieloletniej działalności i sukcesów w pozyskiwaniu dofinansowania jest współpraca z licznymi organizacjami i przedsiębiorstwami a także instytutami naukowymi. Współpraca ta wspomaga nasze działania i zwiększa naszą skuteczność.

Prowadzimy procesy inwestycyjne od pomysłu aż po rozliczenie. Naszym celem jest maksymalizacja uzyskanego dofinansowania przy najmniejszym możliwym ryzyku. Bierzemy na siebie ciężar obsługi projektu pod kątem dofinansowania po to, by nasi Klienci mogli się skupić na rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Wysoka skuteczność naszych działań oraz wartość pozyskanych dotacji, a także zaufanie, jakim darzą nas nasi stali Klienci, stawia naszą firmę w czołówce rankingów wg Forbes, Funduszy Europejskich czy Warsaw Business Jurnal, w których nie ustępujemy firmom z zagranicznym kapitałem.

NASZ ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

ZARZĄD

Bartosz Janc Prezes zarządu
Wojciech Nawrocki Członek Zarządu
Łukasz Bartkiewicz Członek Zarządu

DORADCY DS. FINANSOWANIA INWESTYCJI

Magdalena Tuszyńska
Anna Zrobczyńska
Iwona Poliwka
Paulina Walczak

ANALITYCY FINANSOWI

Anna Milanowska
Beata Kieljan
Joanna Mostowska
Robert Kęsicki
Paweł Kosiński
Anna Kodym

ASYSTENTKI ZARZĄDU

Milena Sikorska
Roma Pawłowska