Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”

Przedsiębiorcy sektora MŚP mają szansę zawalczyć o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” i tym samym dołączyć do liderów innowacji w Wielkopolsce. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił bowiem konkurs, którego celem jest promocja regionalnych MŚP stosujących innowacyjne rozwiązania w ramach sześciu inteligentnych specjalizacji dla Wielkopolski. Nagroda ma stanowić wyróżnienie dla przedsiębiorstw w województwie wielkopolskim, które stworzyły nowatorskie rozwiązania (produkty i usługi)i wdrożyły je w praktyce.

W ramach inicjatywy nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy  innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:

  • „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”,
  • „Wnętrza przyszłości”,
  • „Przemysł jutra”,
  • „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,
  • „Rozwój oparty na ICT”,
  • „Nowoczesne technologie medyczne”.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000,00 PLN oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000,00 PLN.

Zachęcamy do udziału w konkursie. To niepowtarzalna okazja do tego, by Państwa dotychczasowy trud włożony w rozwój przedsiębiorstwa został doceniony.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo pod linkiem: http://iw.org.pl/dolacz-do-liderow-innowacji-w-wielkopolsce-konkurs-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego-i-wielkopolska-innowacyjni-dla-wielkopolski/