Nasze sukcesy poparte są już ponad 200 listami referencyjnymi

  • Rekomendacje zadowolonych klientów to najlepszy dowód naszej skuteczności
  • Dzięki naszej pracy, wielu osiągnęło sukces
  • Niewielu może poszczycić się tym, że osiągnęło tak wiele jak my

Nasze osiągnięcia potwierdzone są prawdziwymi referencjami - sam zobacz komu udało nam się pozyskać dofinansowanie

Licznik pozyskanych dotacji

W ramach perspektywy finansowej
na lata 2007-2013 pozyskaliśmy:

6
0
3
4
5
0
0
0
4
PLN
Folder Metropolis

Aktualne konkursy

GIS, Część 2 - Biogazownie rolnicze

W III kwartale br. odbędzie się nabór wniosków dla biogazowni rolniczych w ramach Systemu Zielonych Inwestycji (GIS), Część 2 - Biogazownie rolnicze. Biogazownie mogą otrzymać z NFOŚiGW 30% dotacji i 45% preferencyjnej pożyczki.

A+M Andrzej Brylak
Lokalizacja: Poznań
Rodzaj działalności: Sprzedaż artykułów ogrodniczych, usługi projektowania i pielęgnacji ogrodów
Wykonana usługa: Pozyskanie kredytu / opracowanie biznes planu i analizy finansowej

Przedmiotem działalności firmy A+M Andrzej Brylak jest sprzedaż materiału roślinnego. Jej bogata oferta obejmuje szeroki asortyment drzew i krzewów, bylin, nasion, środków ochrony roślin, podłoży i artykułów ogrodowych.

W ramach współpracy z METROPOLIS, która obejmowała przygotowanie biznes planu wraz z analizami finansowymi, firma A+M Andrzej Brylak pozyskała kredyt inwestycyjny na budowę Centrum Ogrodniczego.

Przygotowana przez firmę METROPOLIS dokumentacja pozwoliła na uzyskanie w banku PKO BP S.A. kredytu w wysokości 1 600 000 PLN na realizację niniejszego przedsięwzięcia.

Wróć

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Dowiedz się, czy Twoja inwestycja ma szansę na pozyskanie dofinansowania
Nie zwlekaj! Rozpocznij prace nad wnioskiem o dofinansowanie już teraz

Jak możesz
się z nami
skontaktować?
Wyślij e-mail
na adres:
info@metropolisdg.pl
Zadzwoń
pod numer:
+48 61 820 54 44
Zobacz nasze referencje

Zaufali nam