METROPOLIS w czołówce firm doradczych w Polsce wg rankingu Forbes |
W rankingu firm doradczych pozyskujących dotacje unijne, który ukazał się na łamach magazynu Forbes, METROPOLIS zająła:
|
Pozyskaliśmy ponad 48 mln PLN dla Krono Port Sp. z o.o. |
Na 2 miejscu listy rankingowej do działania PO IiŚ 7.4 znalazł się projekt naszego Klienta - firmy KRONO PORT Sp. z o.o. pt.: ”Budowa morskiej bazy kontenerowej w Terminalu Krono Port w Szczecinie”, który opiewa na 48 372 042,40 PLN dotacji. |
Konferencja Pulsu Biznesu pt.: Energia skojarzona z biznesem |
W dniach 4-5 października 2011 r. odbędzie się konferencja organizowana przez Puls Biznesu pt.: Energia skojarzona z biznesem - Jak wykorzystać potencjał rynku kogeneracji. Wojciech Nawrocki - Członek Zarządu, zaprezentuje możliwości finansowania OZE i kogeneracji. |
Pozyskaliśmy kolejne 2 dotacje na biogazownie |
Z radością informujemy, że na 3 i 4 pozycji listy rankingowej po ocenie merytorycznej II stopnia do działania 9.1 "Wysokosprawne wytwarzanie energii" PO IiŚ, znalazły się opracowane przez METROPOLIS projekty firm: ECO-PROGRES Sp. z o.o. pt.: "Budowa biogazowni Giże" oraz EKOWOOD Sp. z o.o. pt.: "Budowa biogazowni Zajdy". |
W ramach perspektywy finansowej
na lata 2007-2013 pozyskaliśmy:
W III kwartale br. odbędzie się nabór wniosków dla biogazowni rolniczych w ramach Systemu Zielonych Inwestycji (GIS), Część 2 - Biogazownie rolnicze. Biogazownie mogą otrzymać z NFOŚiGW 30% dotacji i 45% preferencyjnej pożyczki.
W dniu 27 grudnia 2011 roku została ogłoszona lista wniosków o dofinansowanie rekomendowanych do otrzymania wsparcia w ramach działania III.6 Rozwój mikro- i małych przedsiębiorstw, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007–2013.
W wyniku przeprowadzonego naboru do konkursu nr 3/11 wsparcie otrzymało 499 projektów o łącznej kwocie 93 215 166,03 PLN, natomiast łączna wysokość dofinansowania projektów wynosi 106 655 821,98 PLN.
Jednocześnie miło nam poinformować, że na liście rankingowej znajduje się również jeden projekt przygotowany przez naszą firmę. Projekt przygotowany dla firmy SATORI S.C. pt. Nabycie innowacyjnego plotera drukująco-tnącego, w celu świadczenia nowoczesnych usług poligraficznych podnoszących konkurencyjność przedsiębiorstwa, znalazł się na wysokiej 67 pozycji wśród projektów rekomendowanych do otrzymania wsparcia. Kwota dofinansowania opiewa na kwotę ponad 117 000 PLN.
Źródło: www.cop.lodzkie.pl
Dowiedz się, czy Twoja inwestycja ma szansę na pozyskanie dofinansowania
Nie zwlekaj! Rozpocznij prace nad wnioskiem o dofinansowanie już teraz
|
Jak możesz
się z nami skontaktować? |
Zadzwoń
pod numer: +48 61 820 54 44
|
METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 197, 60-467 Poznań
Tel.: +48 61 820 54 44, Fax: +48 61 820 13 51
E-mail: info@metropolisdg.pl
www.metropolisdg.pl
Copyright © metropolisdg.pl
Projekt: Hibrido, Realizacja: Prot-IT